Вікно з дверима на дах, або як Ріел продає дахи під виглядом тераси

1 серпня 2018 року у групі інвесторів, що є у соцмережі Facebook, що присвячена ЖК Америка  з’явився допис про те, що у будинку С3 помітили вікно з дверима на рівні даху.

Справа в тому, що за проектом викладениим на офіційному сайті  3-х кімнатна квартира 27-10 не має не то що дверей, а навіть жодного вікна у бік даху сусіднього під’їзду.

Також інвестори звернули увагу, що у цій квартирі засклена лоджія та прибрана стіна. Варто відзначити, що перед тим у групі  були часті суперечки склити чи не склити балкони, та якщо склити то як саме.

Того ж дня з’явився ще один пост одного з інвесторів,  де саме показано що вікон не було у проекті. У коментарях під цим постом відписалась представниця забудовника Олександра Кулій — «Повідомили керівництву ситуацію. Зараз інвестора зобов’яжуть припинити усі роботи. З’ясовуємо деталі, результати повідомимо»

12 серпня інвестори знов намагались нагадати про цю проблему, на що отримали відповідь, що ще питання не вирішено та «ремонтні роботи інвестора-порушника заморожені»

І от за місяць, 3 вересня та сама Олександра Кулій повідомляє:

«Керівництво компанії надало інформацію щодо квартири у будинку С-3, з приводу якої у групі виникла дискусія. Отже, інвестор придбав квартиру, а також терасу. Усі дії інвестора з облаштування тераси контролюватимуться керівником проекту п. Івановим заради забезпечення мешканцям квартир, що розташовані під терасою, комфортного проживання і належного стану самим помешканням»

На питання щодо заскленого балкону повідомила «Після отримання права власності ви зможете встановити будь-яку конструкцію»

Також в коментарях під цим постом пані Ольга Шеремета написала «Ніхто з вас не хотів трьохкімнатної квартири на восьмому поверсі в будинку С-3 ? Чи, може, хтось хотів, але вона вже була продана ? Якщо так, то мені дуже шкода… бо квартира дійсно особлива.. з можливість виходу на дах. В будинку С-4 на дев’ятому поверсі всі квартири з виходом на дах….Здається та ще є вільні…Перестаньте продукувати яд,  він шкідливий тільки для Вас », на що їй зауважили що за проектом ніякого виходу на дах передбачено не було.  Після чого пані назвала всіх інвесторів козлами та видалилась зі спільноти: «Я пробігла очима по коментарях…. Шкода вас….всіх…. А хочеться написати — Які ж ви всі козли !!! Але не буду….Просто шкода…».

До речі ця пані дописувала і під попередніми повідомленнями на цю тему, що «Представник РІЕЛу не може вказувати власникам квартир на дії які не перечать здоровому глузду…», «Там ,де я живу,і там,де я жила,і там,де живуть мої мислимі ,не мислимі знайомі , родичі ,засклені балкони…Навіть не можу пригадати когось,в кого балкон не засклений.. Це реаль ! Для чого злитись ? Ви просто псуєте свій простір…і все !», «Думаю там буде дуже гарне місце для релаксу ….Можливо там буде такий гарний сучасний ландшафт як на даху будинку що навпроти Вікторії Гарден…Ми будемо пишатися таким сучасним і цікавим будинком !»

Складається враження що пані Ольга Шеремета і є власницею цієї квартири.

Варто зазначити, що для облаштування тераси на даху треба зробити спеціальне багатошарове покриття для гідроізоляції, без облаштування якого звичайне покриття буде продавлюватись та швидко вийде з ладу.

Ця ситуація в черговий раз показує відношення компанії «Ріел» до своїх інвесторів, ставлячи перед фактом, що до змін у проектах, та перетворюючи за два тижні з інвестора-порушника у покупця тераси.

РубрикиС3

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *