Пройшла зустріч з представниками компанії Ріел

24 липня 2018 року пройшла зустріч майбутніх власників квартир з представниками забудовника — компанії Ріел.

Компанію-забудовника представляли: віце-президент Л. Мельник, директор будівництва М. Могилевич, керівник проекту І. Іванов, юрист К. Шубка, спеціаліст зі зв’язків з громадськістю О. Кулій.

Аудіозапис зустрічі:

Інфо-лист від Ріел за результатами зустрічі:

У ході діалогу було досягнуто домовленості, що протягом 2-3 тижнів керівництво компанії РІЕЛ надасть проекти рішень найактуальніших для інвесторів питань:

1. пакет компенсаційних заходів, які забудовник готовий надати інвесторам через відтермінування здачі будинків;
2. механізм завчасного допуску інвесторів до виконання ремонтних робіт (Б-2, С-2, С-3, С-4 – з весни 2019);
3. деталізовані графіки проведення будівельних та оздоблювальних робіт;
4. пропозиції проектантів щодо уніфікованого засклення балконів та монтажу кондиціонерів;
5. генплан.

Запитання, що ставилися багатьма інвесторами:

З чим пов’язане відтермінування здачі будинків ЖК Америка.
Головний спікер зустрічей п. Л. Мельник озвучив присутнім ряд об’єктивних масштабних проблем, з яким зіткнувся забудовник при спорудженні комплексу, а також від імені компанії вибачився перед інвесторами за вимушене відтермінування введення в експлуатацію їхніх будинків.
Прохання повернути можливість перегляду квартир.
Керівник проекту, п. Ігор Іванов надав інвесторам свої контактні дані та пообіцяв організовувати перегляди квартир. Тел.: 067 495 88 67.
Інвестори висловили забудовнику пропозицію у якості компенсації за відтермінування введення в експлуатацію будинків взяти на себе витрати за нотаріальне оформлення основного договору та права власності (окрім податків). Запропоновані забудовником компенсаційні опції (зовнішній та внутрішній відеонагляд, домофони, витрати за спожиті під час проведення інвесторами ремонтних робіт електроенергію та воду – до отримання права власності, додаткове озеленення, заправні станції для електромобілів тощо) видаються інвесторам непереконливими, оскільки не всі мають потребу у зазначених опціях і наразі не висвітлений кошторис компенсаційного пакету.
Пропозиція прийнята на розгляд.
Вимога підписання нових договорів або додатків, де будуть вказані актуальні дати завершення будівництва будинків. Інвесторів насторожує хибна підозра, що термін дії попереднього договору збіг.
Юрист компанії Катерина Шубка не заперечувала можливості підписання нових договорів, проте, переконливо довела недоцільність таких дій, оскільки термін дії попереднього договору триває до оформлення основного.
Відсутність в актуальному проекті т. зв. «французьких балконів». Можливість повернути їх в якості компенсації.
Керівник проекту підтвердив, що у початковий проект були внесені зміни, що є звичною девелоперською практикою. Згадані зміни пройшли експертизу і є безпечними для майбутніх власників квартир.
Які саме котли будуть встановлені у будинках комплексу.
У будинках ЖК Америка будуть встановлені котли відомого європейського виробника «Proterm», модель «Ягуар». Підключення котлів відбудеться після запуску системи газопостачання компанією-сервісантом. Передбачене гарантійне обслуговування.

Щодо будинків Б-1, С-1.
Б-1.
На даний момент БТІ завершило технічні заміри квартир та будинку. Отриманий технічний паспорт на будинок. Фінансовий департамент компанії здійснює фінальні розрахунки різниці між проектною та фактичною площами квартир. У серпні розпочинається процедура приймання-передачі квартир. Кожного інвестора запросять в індивідуальному порядку. Паралельно готується документації на отримання будинком Сертифікату про введення будинку в експлуатацію.
С-1.
30 липня БТІ розпочинає здійснювати технічні заміри квартир та будинку. Після отримання технічного паспорта на будинок, фінансовий департамент обчислить різницю між проектною та фактичною площами квартир. У жовтні розпочнеться процедура прийняття-передачі квартир.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *